FORGOT YOUR DETAILS?

Pytania i odpowiedzi

Taniepylony24.pl to nie tylko zaufany producent pylonów reklamowych w Polsce - oprócz dużej liczby zrealizowanych zamówień wyróżnia nas najszybsza wysyłka w Polsce (do 72h) oraz najniższe ceny na rynku! Bezpośredni kontakt i indywidualne podejście do klienta sprawiają, że współpraca przebiega błyskawicznie.

Pylon reklamowy to jedna z podstawowych wizytówek Twojej firmy. Jest to genialny sposób na promocję Twojej marki oraz na dotarcie do potencjalnych klientów. Pylony reklamowe coraz częściej postrzegane są jako oznaka profesjonalizmu i rzetelności firmy.

Standardowo produkujemy pylony w wymiarach 100 - 600cm wysokości oraz 50-300cm szerokości. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego istnieje możliwość zamówienia pylonu dostosowanego do Państwa personalnych wymagań.

Montaż pylonu zazwyczaj polega na przygotowaniu konstrukcji ze zbrojeniem fundamentowym, które cementujemy po zamontowaniu w odpowiednim miejscu. Alternatywą jest również stworzenie fundamentu już przed montażem pylonu. Pylon stawiamy w wyznaczonym miejscu dopiero po zastygnięciu fundamentu.

Nasza ekipa montażowa jest do Państwa dyspozycji, kontakt 95 7411627

Nasze produkty wysyłane są najpóźniej dzień po złożeniu przez Państwa zamówienia. Pylon reklamowy stanie w Państwa drzwiach w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zamówienia!

W celu dokładnego oszacowania ceny pylonu reklamowego potrzebujemy konkretnych informacji dotyczących specyfikacji produktu:

- model pylonu (Economy / Premium)

- wymiary produktu - standardowymi wymiarami pylonów produkowych przez naszą firmę są: 3m x 1,25m x 0,1m; 2,5m x 1,25m x 0,1m; oraz 2,0m x 1,0m x 0,05m. Oczywiście istnieje również możliwość zamówienia pylonów w innym wymiarze, jednak wówczas wymiar ten musi być precyzyjnie określony.

- kształt pylonu - standardowym kształtem pylonu reklamowego jest prostokąt, jednak w przypadku niestandardowych zamówień, kształt pylonu musi być dokładnie określona w poglądowym szkicu technicznym.

- dodatki - malowanie opryskowe, oraz podświetlenie LED

- logo w formacie .cdr lub .

Do wyceny załączana jest poglądowa wizualizacja projektu w 3D.

 

Cena spersonalizowanych pylonów reklamowych, o niestandardowym kształcie, lub niestandardowych wymiarach, może się znacznie różnić, od ceny pylonów katalogowych.

Więcej o produkcie

Oczywiście! Pylony malujemy proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Gwarantujemy wysokiej jakości wykonanie oraz stabilność pylonu reklamowego.

Standardowym kształtem pylonu reklamowego jest prostokąt, który gwarantuje totemowi odpowiednią ekspozycję. Taniepylony oferują również spersonalizowane cięcie, w zmodyfikowanych rozmiarach i kształcie.

Taniepylony24.pl oferują wybór grafiki pylonów spośród aluminium frezowanego, plexi oraz płyty kompozytowej.

Oferujemy możliwość podświetlenia pylonu reklamowego na dowolny kolor! Oświetlenie LED umożliwia zwiększenie widoczności pylonu reklamowego. Oświetlenie LED jest najbardziej wydajnym i energooszczędnym rozwiązaniem. Pylon jest oświetlony krawędziowo lub na wewnętrznej płycie.

Wszystkie pylony reklamowe, marki Taniepylony, objęte są dwu letnią gwarancją. 

Pylony Premium wykonywane są z aluminiowych płyt kompozytowych albond. Dodatkowo cechuje je bardzo precyzyjne wykończenie, co sprawia, że pylony reklamowe Premium prezentują się bardzo elegancko i profesjonalnie.

Pylony Economy wykonane są z blachy o grubości 1mm i oklejane są drukowaną grafiką. Są one znacznie tańsze od Pylonów Premium, jednak różnią się wykończeniem. Pylony Economy posiadają widoczne łączenia nitami.

TOP